Poznaj nas.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie domowych oraz przemysłowych pomp ciepła. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni produkt do możliwości i zapotrzebowania.

Nasze wartości.

Doświadczenie

Posiadamy ogromne doświadczenie na rynku nowych technologii.

Zaufanie wśród klientów

Jesteśmy terminowi i doradzamy według potrzeb, dzięki czemu zaufało nam już ponad kilkuset klientów.

Technologia i innowacja

Wszystkie posiadane przez nas pompy ciepła to najnowsze modele na rynku.

Stawiamy na innowacyjne
rozwiązania dla domu.

Pompy ciepła cieszą się opinią niezwykle ekologicznych źródeł ogrzewania, w przeciwieństwie, chociażby do pieców działających na dowolne paliwo opałowe. Wobec tego coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego I jest to prawda – praca pompy ciepła absolutnie nie jest szkodliwa dla naszego otoczenia, przede wszystkim ze względu na to, że nie produkuje ona żadnych zanieczyszczeń, takich jak spaliny czy popiół. Co więcej, aby pompa mogła pracować odpowiednio, jej moc musi być dobrana pod konkretny budynek, który będzie ogrzewała. Dzięki temu będzie ona wytwarzać tylko tyle ciepła, ile faktycznie jest potrzebne.

 

Dzięki samodzielnie opracowanemu inteligentnemu systemowi zdalnego sterowania online CGK, pompy ciepła R32 DC z falownikiem są wyposażone w wysoce zintegrowane funkcje sterowania, które można obsługiwać za pomocą zdalnej aplikacji. System jest łatwy w obsłudze, stabilny w działaniu i jest naprawdę inteligentnym systemem operacyjnym.

Nasze realizacje

Zrealizowaliśmy już kilkaset montaży pom ciepła u naszych klientów, zobacz jak wygląda realny montaż urządzenia.